Home

Profesionāli grāmatveži Jūsu rīcībā

Mēs sniedzam kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus jau strādājošiem uzņēmumiem, atbalstām jaunos uzņēmējus biznesa uzsākšanā, nodrošinot tos ar grāmatvedības dokumentu paraugiem un speciāli izstrādātu ceļvedi juridiskās formas un nodokļa režīma izvēlei. Konsultējam Latvijas un starptautisko nodokļu jautājumos. Darbā izmantojam modernas grāmatvedības programmas un tehnoloģiskās iespējas.

Mūsu darbinieki regulāri seko līdzi normatīvo aktu izmaiņām un ir gatavi palīdzēt Jums lēmumu pieņemšanā, sniedzot nepieciešamo grāmatvedības un nodokļu informāciju. Mēs esam ieinteresēti veicināt Jūsu finanšu izaugsmi un tādēļ esam Jūsu rīcībā.

Mēs ticam, ka mūsu atbildīgs un nesavtīgs darbs palīdzēs sasniegt Jūsu uzņēmuma mērķus.

Membership

LRGA_logo

The Association of Accountants of the Republic of Latvia, certificate No 484

logo1

The Latvian Tax Consultant Association, certificate No 23

Accounting services

We provide accounting services to companies in various industries. Read more to find out our competences and receive proposal

Start-up

This section comprises useful summaries and reports on legal framework, tax regimes and sample documents tailored for new businesses

Accounting fees

Find out our fees for accounting services or receive proposal tailored to your needs for accounting or tax compliance

Tax consulting

If you seek assistance in tax matters, find out more details on our expertise and services

Know-how

Under this page you can find useful information on accounting, tax compliance and work safety requirements

About us

We are a team with profound accounting and tax expertise. Here you can find more details about our company

Meklē atbildīgu grāmatvedi, uz kuru var paļauties? Mēs strādājam Jūsu biznesa izaugsmei!

Corsax Accounting komandu veido kvalificēti darbinieki – savas jomas profesionāļi, kuri spēs iedziļināties lielu uzņēmumu grāmatvedības niansēs, minimizēs Jūsu nodokļu riskus, kā arī sniegs atbalstu jaunajiem uzņēmējiem, kuri tikko sāk darbu.

Kādēļ izvēlēties Corsax Accounting pakalpojumus?

 • Kompetence: atbilstoša grāmatvežu izglītība vai profesionālā sertifikācija
 • Atbildība: mēs uzņemamies pilnu atbildību par savu padarīto darbu, mūsu atbildība
  ir civiltiesiski apdrošināta
 • Cenas: saprotams cenas aprēķina mehānisms atbilstoši darījumu skaitam vai fiksēta
  cena, nekādu pārsteigumu
 • Nodokļu atbalsts: bezmaksas sertificēta nodokļu konsultanta atbalsts visiem
  grāmatvedības klientiem
 • Pieredze: ilggadēja pieredze darbā BIG4 ar starptautiskiem klientiem
 • Valodas: nozīmēsim grāmatvedi, kas runās angļu, latviešu un krievu valodā

Jaunākās grāmatvedības un nodokļu ziņas

Latest Posts

Mūsu speciālistu publikācijas medijos

Lasīt pilnu rakstu šeit.

Lasīt pilnu rakstu šeit.

Lasīt pilnu rakstu šeit.

Lasīt pilnu rakstu šeit.

+ 371 – 29123 877
martins.korsaks@corsax.lv

Kontaktpersona

Mārtiņš-Korsaks

Mārtiņš Korsaks

Man ir vairāk kā 15 gadu pieredze, konsultējot uzņēmumus par dažādiem nodokļu jautājumiem, šobrīd jau vairāk kā 5 gadus vadu grāmatvedības pakalpojumu praksi. Mūsu komanda veic grāmatvedības uzskaiti gan maziem mikrouzņēmumiem, gan arī starptautisku grupu meitas sabiedrībām. Grāmatvedības pakalpojumi tiek sniegti, ievērojot katra klienta individuālās vajadzības, īpašu uzmanību veltot nodokļu normatīvo aktu prasību ievērošanai.

Kontaktforma

Jūsu vārds (obligāts lauks):

Jūsu e-pasts (obligāts lauks):

Tēma

Jūsu ziņa (obligāts lauks):

Data protection. AAT-FINANCE SIA confirms that information and personal data, which has been supplied to us in regards to your question will be collected, processed and stored in accordance with applicable European Union data protection. By submitting your data, you agree that we data will be processed and stored by us. Collected data will not be handed to any third parties. You have the rights to require updating your data, information on your data usage and deletion of your data.

Biežāk uzdotie jautājumi

Klients var izvēlēties mainīgu grāmatvedības pakalpojumu maksu atbilstoši darījumu skaitam vai arī vienoties par fiksētu maksu atbilstoši vidējam darbības apjomam. Noteikto cenu var ietekmēt darbības sarežģītība un izvēlētais nodokļa režīms, no kura ir atkarīgs iesniedzamo grāmatvedības atskaišu skaits. Skatīt mūsu aptuvenos izcenojumus šeit.

Pēc grāmatvedības pakalpojumu līguma noslēgšanas, mēs sazināsimies ar Jūsu iepriekšējo grāmatvedi un vienosimies par grāmatvedības dokumentu un uzskaites datu pārņemšanu vai arī informējam Jūs par nepieciešamo informāciju. Pēc visas grāmatvedības informācijas saņemšanas sāksim darbu.

Mūsu grāmatvedības pakalpojumu atbildība ir civiltiesiski apdrošināta un tā tiek noteikta mūsu savstarpējā grāmatvedības pakalpojumu līgumā.

Jums būs pieejamas ikmēneša peļņas un zaudējuma aprēķins, bilance un virsgrāmata. Tāpat būs pieejamas kreditoru un debitoru atskaites atbilstoši grāmatvedības uzskaites datiem. Grāmatvedības pakalpojumu līgumā var noteikt arī speciālas Jums sagatavojamas atskaites vai datus.

Grāmatvedības pirmdokumenti un informācija tiek nodota mums ne retāk kā 1x mēnesī. Elektroniskie dokumenti tiek nodoti elektroniski (epasts vai virtuālais serveris), papīra dokumenti – tiekoties vai ar kurjeru. Tomēr pēc nepieciešamības grāmatvedības pakalpojumus varam sniegt arī Jūsu birojā.