Grāmatvedības birojs darbojas no 2011. gada, un sniedz grāmatvedības pakalpojumus gan maziem mikrouzņēmumiem, gan starptautisku grupu meitas sabiedrībām. Uzņēmumu izveidoja un vada sertificēts nodokļu konsultants un sertificēts grāmatvedis ar vairāk kā 10 gadu pieredzi BIG4 sabiedrībā – Mārtiņš Korsaks.

Mūsu komanda sastāv gan no nodokļu, gan grāmatvedības speciālistiem, rezultātā nodrošinot katras šīs jomas padziļinātu izpratni.

Galvenais grāmatvedis Mārtiņš Korsaks

Mārtiņam ir vairāk kā 10 gadu pieredze, strādājot starptautiskajā auditorsabiedrībā PricewaterhouseCoopers, un vairāk kā 8 gadu pieredze, attīstot nodokļu un grāmatvedības biroju Corsax Accounting. Mārtiņš specializējas tiešajos un starptautiskajos nodokļos, grāmatvedības uzskaitē, kā arī ir guvis ievērojamu pieredzi klientu interešu pārstāvībā VID. Mārtiņš ir vadījis daudz starptautisko nodokļu plānošanas un atbilstības projektus. Mārtiņam ir maģistra grāds ekonomikā un ACCA kvalifikācija.

Mūsu grāmatvedības biroja galvenais grāmatvedis ir sertificēts nodokļu konsultants no 2003.gada un sertificēts grāmatvedis no 2016.gada.

Galvenais grāmatvedis Mārtiņš Korsaks

Grāmatvedības biroja sertifikāti

Zemāk Jūs varat iepazīties ar mūsu grāmatvedības biroja sertifikātiem – Latvijas Republikas gŗamatvežu asociācijas izsniegts profesionāla grāmatveža sertifikāts, Latvijas nodokļu konsultantu asociācijas izsniegts nodokļu konsultanta sertifikāts, ACCA izsniegts sertifikāts par dalību asociācijā, ACCA izsniegts sertifikāts par ilgstošu dalību asociācijā.

LRGA-page-001

LNKA-page-001

ACCA-page-001

FACC-page-001