Latvijā šobrīd ir 15 dažādi nodokļi, katram no tiem atšķirīga piemērošana un likums – akcīzes nodoklis, dabas resursu nodoklis, elektroenerģijas nodoklis, iedzīvotāju ienākuma nodoklis, izložu un azartspēļu nodoklis, mikrouzņēmumu nodoklis, muitas nodoklis, nekustamā īpašuma nodoklis, pievienotās vērtības nodoklis, solidaritātes nodoklis, subsidētās elektroenerģijas nodoklis, transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis, uzņēmumu ienākuma nodoklis, uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodoklis un valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas. Mūsu eksperti ir pieredzējuši padomdevēji tajos visos un ar prieku konsultēs nodokļu piemērošanas jautājumos.

Pierakstaties uz konsultāciju zvanot (+371 29123877) vai rakstot uz mūsu e-pasta adresi – martins.korsaks@corsax.lv.

Ikdienas konsultācijas

Ikdienā, slēdzot darījumus, nodarbinot cilvēkus, veicot ikdienas biznesa darbības, teju tās visas saistās ar zināmām nodokļu saistībām. Palīdzēsim atrast veiksmīgākos risinājumus, kā likuma ietvaros optimizēt uzņēmuma nodokļu sistēmu, ieteiksim, kā gudrāk sākt jaunas sadarbības un slēgt līgumus, nepieciešamības gadījumā palīdzēsim sagatavot dažādus nepieciešamos dokumentus.

sakārtoti grāmatvedības dokumenti

Konsultācijas sarežģītās situācijās

Pirms vēl uz pārbaudi ir ieradušies Valsts ieņēmumu dienesta auditori, piedāvājam veikt nodokļu risku pārbaudi, palīdzot laikus atklāt nodokļu riska zonas. Vienlaikus šis ir labs veids, kā pamanīt nodokļu optimizācijas iespējas.

Daudzas lietas likumos nav precīzi definētas, šādos brīžos uzņēmumiem nākas vērsties pēc uzziņas Valsts ieņēmumu dienestā, aprakstot situāciju un lūdzot atbildi par iespējamo risinājumu. Piedāvājam palīdzēt sagatavot kvalitatīvu uzziņas pieprasījumu.

Tāpat arī esam gatavi sadarboties, ja uzņēmums ir nonācis īpaši sarežģītā situācijā – ir radies nodokļu strīds un nepieciešama pārstāvība tiesā. Palīdzēsim sagatavot nepieciešamos dokumentus, paskaidrojumus, izdarot maksimālo, lai uzņēmums varētu nonākt pie iespējami veiksmīga tiesvedības procesa iznākuma.

Viss par nodokļiem 

Bez jau pieminētā piedāvājam palīdzēt ieraudzīt galvenos pieturas punktus, uzsākot jaunu biznesu, izstrādāt nodokļu plānu un stratēģiju, sagatavot dažādas nodokļu deklarācijas, atbildēt uz neskaidriem jautājumiem par nodokļiem klātienē vai izmantojot dažādus mūsdienu tehnoloģiju risinājumus, kā arī būt sasniedzami brīžos, kad jums rodas jebkādas neskaidrības par nodokļu tēmām.